Jestem architektem. Dzieci mówią na mnie Pani Miarka. Lubię mierzyć, liczyć, projektować, tworzyć plany i schematy, jednym słowem zajmuję się Miarologią. Słyszeliście wcześniej o takiej „nauce”? Oczywiście, że nie! To ja ją wymyśliłam i jestem w niej mistrzem. Wy też będziecie! Zapraszam do Akademii Miarologii na inżynierskie warsztaty dla dzieci i młodzieży z Krakowa i okolic.

Czego szukasz?

o mnie

Nazywam się Marzena Dranka. Jestem architektem. Mierzę, projektuję, tworzę plany i schematy. Jestem też nauczycielem, wykładam na Politechnicznym Uniwersytecie Dzieci. Przede wszystkim jestem jednak mamą dwunastolatki.

Myślę obrazami i widzę kształtami, jestem estetką. Kto mnie zna, wie, że jestem konkretna i zdecydowana, ale z wielkim sercem.

W wolnym czasie wyszukuję ciekawe książki dla mojej 12 letniej córki i tropię bażanty na krakowskich łąkach, a z lupą w dłoni przemierzam sklepowe półki w poszukiwaniu produktów bezglutenowych.

Rekomendacje, certyfikaty

Uczę dzieci mierzyć. Wyżej.

 

 

 

Dlaczego założyłam Akademię Miarologii?
Chcę aby dzieci stały się odkrywcami, konstruktorami, projektantami, dobrymi ludźmi i wiem jak to osiągnąć. Poza tym chce wypromować modę na wiedzę i krytyczne myślenie. Chcę pokazać rodzicom, że można uczyć ciekawie, bez przymusu, bez bylejakości, tylko z pasją.

Czy Twoje dziecko jest zadowolone ze swoich lekcji? Ja chcę sprawić, aby Twoje dziecko było dumne z tego że należy do naukowej społeczności Pani Miarki i że ma szansę zgłębiać tajniki Miarologii.

Uczę, prezentuję, stwarzam możliwość samodzielnych doświadczeń, zarażam miłością do nauki, a zwłaszcza przedmiotów ścisłych, budzę entuzjazm, motywuję, wspieram, odkrywam potencjał u dzieci, kształtuje prospołeczne postawy.

Dzięki swojemu wykształceniu architektonicznemu i pedagogicznemu, oraz dzięki doświadczeniu, również życiowemu w roli mamy, szczególnie wzmocnię u Twojego dziecka inteligencję logiczno-matematyczną, przestrzenną, a także interpersonalną i  intrapersonalną.

Czego i w jaki sposób mogę nauczyć Twoje dziecko:


Copyright © 2017 Miarologia