Jestem architektem. Dzieci mówią na mnie Pani Miarka. Lubię mierzyć, liczyć, projektować, tworzyć plany i schematy, jednym słowem zajmuję się Miarologią. Słyszeliście wcześniej o takiej „nauce”? Oczywiście, że nie! To ja ją wymyśliłam i jestem w niej mistrzem. Wy też będziecie! Zapraszam do Akademii Miarologii na inżynierskie warsztaty dla dzieci i młodzieży z Krakowa i okolic.

Czego szukasz?

FAQ

W jakim wieku dzieci mogą brać udział w warsztatach Akademia Miarologii?

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci i młodzieży od 4 klasy szkoły podstawowej, ale dzieci z 3 klasy mogą brać udział w zajęciach po indywidualnym uzgodnieniu.

Czy dziecko musi być dobre z matematyki lub umieć rysować?

Nie. Pani Miarka tak prowadzi zajęcia, że nawet pomyłki w tabliczce mnożenia, albo krzywe kreski, zupełnie nie przeszkadzają w MYŚLENIU.

Jak często odbywają się warsztaty Akademia Miarologii?

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, w dzień powszedni, po południu.

Czy dziecko musi coś przynosić na zajęcia?

Nie, wszystkie materiały są wliczone w cenę. Dziecko zabiera, wykonane przez siebie, prace do domu (w przypadku gdy projekt jest wykonany grupowo, praca zostaje uwieczniona w formie cyfrowej i pokazana na stronach internetowych Akademii Miarologii). Jeżeli natomiast dziecko ma swoje ulubione zestawy do pisania i rysowania, np. pisaki, cienkopisy, promarkery, może je zabrać ze sobą na warsztaty.

Kiedy rozpoczyna się Akademia Miarologii?

Podobnie jak w ubiegłym roku, Akademia wystartuje 18 września!


Copyright © 2017 Miarologia