Jestem architektem. Dzieci mówią na mnie Pani Miarka. Lubię mierzyć, liczyć, projektować, tworzyć plany i schematy, jednym słowem zajmuję się Miarologią. Słyszeliście wcześniej o takiej „nauce”? Oczywiście, że nie! To ja ją wymyśliłam i jestem w niej mistrzem. Wy też będziecie! Zapraszam do Akademii Miarologii na inżynierskie warsztaty dla dzieci i młodzieży z Krakowa i okolic.

Czego szukasz?

FAQ

W jakim wieku dzieci mogą brać udział w warsztatach Akademia Miarologii?

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci i młodzieży od 3 do 8 klasy szkoły podstawowej.

Czy dziecko musi być dobre z matematyki lub umieć rysować?

Nie. Pani Miarka tak prowadzi zajęcia, że nawet pomyłki w tabliczce mnożenia, albo krzywe kreski, zupełnie nie przeszkadzają w MYŚLENIU.

Czy istnieje podział na grupy wiekowe?

W każdej grupie badawczej są dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Zakres wiedzy i umiejętności jest dostosowany do indywidualnych możliwości każdego dziecka. W Akademii Miarologii zawsze MIERZYMY NA MIARĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI.

Jak często odbywają się warsztaty Akademia Miarologii?

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, we wtorek po południu.

Czy dziecko musi coś przynosić na zajęcia?

Nie, wszystkie materiały są wliczone w cenę. Dziecko zabiera, wykonane przez siebie, prace do domu (w przypadku gdy projekt jest wykonany grupowo, praca zostaje uwieczniona w formie cyfrowej i pokazana na stronach internetowych Akademii Miarologii). Jeżeli natomiast dziecko ma swoje ulubione zestawy do pisania i rysowania, np. pisaki, cienkopisy, promarkery, może je zabrać ze sobą na warsztaty. Wskazany dobry humor!

Kiedy rozpoczyna się Akademia Miarologii?

Akademia wystartuje 13 września

Czy mogę zapisać dziecko na pojedyncze warsztaty?

Nie, Akademia Miarologii to zajęcia semestralne. Można zapisać dziecko na wybrany semestr lub na cały rok szkolny 2022/2023

Czy mogę zrezygnować po pierwszych warsztatach, jeżeli dziecku się nie spodoba?

Tak, jeżeli dziecko po pierwszych warsztatach w danym semestrze uzna, że zajęcia nie są dla niego i rodzic szybko zgłosi rezygnację, cała wpłacona kwota zostanie zwrócona.

Czy mogę najpierw posłać dziecko, a potem zapłacić?

Nie, warsztaty należy opłacić z góry.

Gdzie mogę zapoznać się z regulaminem warsztatów i ich zakupu przez internet?

Regulamin znajdziesz tutaj.


Copyright © 2017 Miarologia